Özden & Güçlü Hukuk
Kariyer

Kariyer fırsatlarından yararlanmak için bizimle irtibata geçin!

Stajyer Avukat

Avukat

Başvuru Süreci

1. Başvuru Formu

Lütfen başvuru formunu doldurunuz.

2. Cv Yükleme

Form altındaki alandan jpeg veya pdf cv yüklemesi yapabilirsiniz

3. İletişim

Dilerseniz mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Özden & Güçlü Kariyer

Avukat ve idari kadromuz için yapacağınız başvuruları her zaman değerlendirmekteyiz. Değerlendirmelerimizde özellikle Özden & Güçlü Hukuk’un uzmanlaşmış olduğu Fikri Haklar Hukuku alanında çalışmak ve kendini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızın ve meslektaş adaylarımızın iş başvurularına öncelik vermekteyiz.

Özden & Güçlü Hukuk olarak mesleki ve  kişisel gelişime açık bireyleri istihdam etmeyi hedeflemekteyiz. Ayrıca kadromuzun gelişimini her aşamada destekleyen bir çalışma ortamı yaratmaya önem vermekteyiz. Bu doğrultuda, farklıyı dile getirmekten hiçbir zaman geri durmayan, sorgulayan, yaptığı işlerdeki anlamı salt kendisine veya bireye ya da kuruma olan katkısı ile değil, topluma olan katkısı ile de ölçebilen özgüveni yüksek, vizyon sahibi kişilerle çalışmaya öncelik vermekteyiz. Bu vizyona sahip meslektaşlarımızın mesleki ve kişisel eğitimlerine katkı sağlamak da Özden & Güçlü Hukuk’un öncelikli hedeflerinden birisidir.

Özden & Güçlü Hukuk’ta çalışmak, meslektaşlarımızın gerek farklı ölçeklerdeki ve düzeylerdeki hukuki işlemlerde, gerekse ihtilaf çözüm süreçlerinde becerilerini kullanmalarını sağlamaktadır. Karmaşık ve önemli konularda bize güvenen müvekkillerimizle olan güçlü ve etkin ilişkilerimiz, meslektaşlarımızın mesleki gelişimlerine hız katmaktadır. Mesleki gelişimlerini destekleyebilmek için meslektaşlarımızın akademik çalışmalar yanında mesleki ve sosyal faaliyetler ile mesleki birlik, dernek ve konferanslara katılımları da teşvik edilmektedir.

Mükemmel bir takım oyuncusu, dikkatli ve detay odaklı, çok iyi derecede yazılı ve sözlü Türkçe, İngilizce ve/veya Almanca iletişim becerilerine sahip, yeni kavramları/fikirleri/buluşları öğrenmeye her zaman açık olan meslektaş ve meslektaş adaylarını değerli bulduğumuzu, hâlihazırda Özden & Güçlü Hukuk’ta avukat ve idari kadro açığı bulunmamasına rağmen bu özelliklere sahip meslektaşlarımızın CV’lerini bu sayfaya yüklemeleri halinde muhakkak surette dikkate ve değerlendirmeye alınacağını bilmelerini isteriz.

Başvuru Formu

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Cv yükle

 

Neden Farklıyız?

Özden & Güçlü Hukuk, kurucu ortakları Önder Özden ve M. Fatih Güçlü, hayatı, evreni, hukuku ve insani felsefi, psikolojik ve sosyolojik açılardan sürekli olarak sorgulayan ve bu sayede insan doğasındaki husumetin nedenlerini irdeleyerek daha gözlemci, farklı, değişime açık, kendini sürekli yenileyen ve saygı kültürünü esas alan inovatif, çağdaş ve dönüştürücü bir hizmet anlayışına sahiptir.